Informace z valné hromady spolku

22.06.2021

Ve čtvrtek 17. června 2021 proběhla v obci Habrůvka Valná hromada Spolku pro rozvoj venkova Moravský kras. Zástupci členských obcí se potkali na pravidelném jednání, kdy mimo jiné schvalovali závěrečný účet spolku, dotaci z Ministerstva místního rozvoje či Výroční zprávu Domu přírody Moravského krasu. Novým předsedou spolku se stal Martin Habáň, starosta obce Březina, který ve funkci nahradil starostu Křtin Františka Novotného, ten rezignoval pro velké množství další práce.

Po skončení valné hromady se část předsednictva přesunula do Křtin na Valnou hromadu MAS Moravský kras, kde probíhala debata o plánech na rok 2021, o dotacích a byli zde zvoleni také členové vedení MAS. Předsedou se stal Miroslav Boháček, starosta Bílovic na Svitavou. V Programovém výboru za náš spolek zasedne Ivana Holomková (starostka Spešova), ve Výběrové komisi pak bude Martin Habáň.

Foto: Valná hromada MAS Moravský kras