MAS Moravský kras vydala nové materiály

Vydali jsme další číslo novin Doma v Moravském krasu, výroční zprávu za rok 2010 a sérii pohledů regionálních výrobců.

Vyhlašujeme 6. výzvu k předkládání žádostí v rámci realizace SPL

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 18.7.2011 6. výzvu k předkládání žádostí o dotaci v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras. Výzva se vyhlašuje na Fiche 2,3,5,8 a 9. Příjem žádostí bude probíhat

Kultúrno-výmenná akcia „Vodné mlyny na území SR“

Dovolujeme si Vás pozvat na kulturně-výměnnou akci (seminář spojený s exkurzí) Vodné mlyny na území SR akce se bude konat podle přiložené pozvánky ve dnech 20.-21.9.201

Vyhlášení 2. výzvy SPL

Dne 4.12. 2009 vyhlašujeme 2. výzvu k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras.

Pozvánka na schůzi programového výboru

Pozvánka na schůzi programového výboru dne 5.10.2009

Pozvánka na školení členů výběrové komise

Pozvánka na školení členů výběrové komise dne 23. 9. 2009 v 15. hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras o.s..

První průběžná zpráva o relizaci projektu INTENSE

Spuštěn web projektu INTENSE

Státní zemědělský intervenční fond dne 16. července 2009 schválil dalších 32 Žádosti o realizaci SPL (nad rámec původního indikativního cíle 80 MAS) v rámci 5. kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova.

Studijní materiály

Stáhněte si studijní materiály ke všem vzdělávacím akcím MAS Moravský kras o.s.

Na kolobce krasem

V rubrice Buďte vítáni je umístěna informace o novém projektu z Vilémovic.

Exkurze po příkladech dobré praxe v Německu

Zástupce MAS Moravský kras RNDr. Taťána Součková vyjede ve dnech 15.-19.6. na exkurzi po příkladech dobré praxe v zateplení domů v Neměcku

Pozvánka na studijní cestu do Německa

V rámci projektu INTENSE vás srdečně zveme k účasti na studijní cestě do Německa “Příklady nejlepší praxe – technické aspekty energetických úspor v budovách”.

Jihomoravský kraj podpořil projekt Inteligentní opatření pro úspory energie na jižní Moravě

Ve čtrtek 2.4.2009 Rada JMK schválila podporu pro projekt MAS Moravský kras o.s.Inteligentní opatření pro úspory energie na jižní Moravě

Velikonoční výstava v Lipovci

V rubrice Místní akční skupina>Buďte vítáni je umístěna pozvánka na Velikonoční výstavu v Lipovci.

Staré a tradiční odrůdy a mizející plevele

Přijďte se 27.-28.3. inspirovat co opravdu venkovského a tradičního se dá pěstovat na moravském venkově.

Pozvánka na další vzdělávací akci

Nenechte si ujít další vzdělávací akci zaměřenou na chov ovcí a zpracování a využití jejich produktů ve dnech 6.-7.března 2009.

Nvé možnosti podnikání na venkově

V rubrice Naše projekty > Vzdělávací projekty > Na venkově pro venkov > Studijní materiály byly umístěny studijní materiály k akci Nové možnosti podnikání na venkově.

Využití odpadů na venkově

V rubrice Naše projekty > Vzdělávací projekty > Na venkově pro venkov > Studijní materiály byly umístěny studijní materiály z akce Využití a zpracování odpadů na venkově

PRV 6. kolo příjmu

V rubrice Místní akční skupina>Informační média>Zpravodaj 2009 je umístěno další číslo Zpravodaje.

Studijní materiály k vesnické turistice

Studijní materiály k venkovské turistice ke vzdělávací akci 9.- 10.1.2009

1   |   2      »