Vítejte v Moravském krasu - vítejte v Moravském Švýcarsku !

Bodové hodnocení MAS přihlášených do LEADER ČR 2007
Přehled bodového hodnocení MAS v programu LEADER ČR 2007.

Bez medu není sladkého života - beseda 5. února 2008, Podomí
Beseda o významu včel pro člověka i přírodu. Přednáší Eva Zigalová, Včela pro Moravský kras.
Pozvánka na zájezd
Pozvánka na tématický zájezd do regionu Kyjovské Slovácko.
Zasedání certifikační komise
Informace ze zasedání certifikační komise pro značku Moravský kras - regionální produkt.
Projekty do programu LEADER ČR 2007
Seznam projektů k realizaci na území s působností MAS Moravský kras.
Projekty LEADER ČR 2007 ještě jednou
Upřesnění informací uveřejněných na serveru BLANENSKÝ DENÍK.

Výlov rybníka Olšovec
Pozvánka z Jedovnic na výlov rybníka Olšovec.
Slavnostní vysvěcení nové kapličky ve Veselici
Tisková zpráva ke slavnostnímu vysvěcení kapličky
Pozvánka nejenom pro chovatele ovcí

Chováte ovečky, nebo se chystáte že si několik koupíte na spásání zahrady? Pletete nebo plstíte? Rádi vaříte a zloušíte nové speciality? Nenechte si ujít další vzdělávací akci zaměřenou na chov ovcí a zpracování a využití jejich produktů ve dnech 6.-7. března 2009.

Největší objem dotací z ROP Jihovýchod,tentokrát pro školská zařízení
Výbor Regionální rady Jihovýchod schválil dne 5. 2. 2009 další dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod ve výši 1,3 miliardy korun pro 129 projektů Jihomoravského kraje a Vysočiny.
Produkty Moravského krasu v České televizi
Podívejte se na pořad Přidej se o podpoře alternativ, lokálních ekonomik a regionálních výrobků.

Nový web MAS Moravský kras o.s.
Byl spuštěn nový web MAS Moravský kras o.s. www.mas-moravsky-kras.cz

Vánoční a Novoroční přání
Všem členům, spolupracovníkům a příznivcům děkujeme a přejeme šťastné a veselé Vánoce a vše dobré v novém roce.

Hledáme nové spolupracovníky
Máte zájem o kreativní práci na rozvojových projektech v Moravském krasu v oblasti rozvoje venkova, cestovního ruchu a ochrany životního prostředí? Neváhejte a kontaktujte nás!

V únoru příštího roku odstartuje 6. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova
Více než dvě miliardy korun jsou určeny na podporu projektů v 6. kole příjmu žádostí o podporu v rámci Programu rozvoje venkova. Příjem žádostí bude zahájen počátkem února 2009.

Agroturistika - nové možnosti podnikání na venkově
Plánujete začít podnikat v agroturistice nebo venkovském cestovním ruchu? Nenechejte si ujít první vzdělávací akci v roce 2009 Šetrná turistika v přírodně cenných územích a vesnická ekoturistika.

Rekordní počet projektů podaných v 5. kole Programu rozvoje venkova 2007-2013
Státní zemědělský intervenční fond zveřejnil přehled zaregistrovaných žádostí o dotaci z 5. kola příjmu žádostí v rámci projektových opatření Programu rozvoje venkova (7. – 27. října 2008) podle RO SZIF a jednotlivých opatření.

Vánoční dílny aneb Koledování Barvínek ve spolupráci se ZŠ Podomí připravil na třetí adventní víkend nabídku vánočních dílen pro rodiče s dětmi.
Zouharová Marie 2.12.2008
Předvánoční pozvánka za místními produkty do Jedovnic
V sobotu 5.12. 2008 v čase od 8.00 do 16.00 Vás zveme do Jedovnic na 1. veletrh produktů z Moravského krasu.

Dárek pro děti z Afriky
Podpořte zakoupením vánočního stromečku Adopci na dálku.

«      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »

MAS Moravský kras vydala nové materiály

Vydali jsme další číslo novin Doma v Moravském krasu, výroční zprávu za rok 2010 a sérii pohledů regionálních výrobců.

Vyhlašujeme 6. výzvu k předkládání žádostí v rámci realizace SPL

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 18.7.2011 6. výzvu k předkládání žádostí o dotaci v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras. Výzva se vyhlašuje na Fiche 2,3,5,8 a 9. Příjem žádostí bude probíhat

Kultúrno-výmenná akcia „Vodné mlyny na území SR“

Dovolujeme si Vás pozvat na kulturně-výměnnou akci (seminář spojený s exkurzí) Vodné mlyny na území SR akce se bude konat podle přiložené pozvánky ve dnech 20.-21.9.201

Jakou známku byste dali roku 2010?
  • Jedničku
  • Dvojku